...
jak przedłużyć liftingujacy efekt masażu twarzy

Jak przedłużyć liftingujący efekt masażu twarzy

Naturalne odmładzanie

Masaż twarzy to bezpieczna i naturalna forma nieinwazyjnego odmładzania. Wśród odmładzających masaży twarzy prym wiedzie Kobido, czyli japoński liftingujący masaż twarzy, zwany również liftingiem bez skalpela.

Udając się na masaż twarzy warto dowiedzieć się co można zrobić, aby przedłużyć jego efekt. Jeśli chcesz dłużej cieszyć się piękną i promienna cerą koniecznie pamiętaj o kilku prostych wskazówkach.

#1 Automasaż twarzy

Regularnie wykonuj automasaż twarzy, wystarczy, że poświęcisz na to 5-15 minut dziennie, a w znaczący sposób przedłużysz efekt masażu wykonanego w profesjonalnym studio masażu twarzy lub gabinecie kosmetycznym. Automasaż wykonuj w domu rano lub wieczorem, możesz wykonać go dłońmi lub wykorzystać kamień GUA SHA

#2 Woda - klucz do młodości

Dbaj o dobre nawodnienie organizmu, to absolutna podstawa zdrowej i pięknej skóry. Twoja skóra, tkanki i powięź potrzebują wody, aby procesy ich metabolizmu przebiegały prawidłowo. Woda sprawi, że twoja skóra będzie jędrna, nawilżona i elastyczna.

#3 Sen na urodę

Wysypiaj się i dbaj o dobrą jakość snu. Śpij w zaciemnionym pomieszczeniu i ogranicz przed snem niebieskie światło emitowane przez telewizory, laptopy i komórki. Sen to najlepszy kosmetyk, a melatonina to nasz najsilniejszy antyoksydant. Zamiast kupować bardzo drogie kosmetyki zainwestuj w sen, a nie będziesz musiała długo czekać na efekty.

#4 Moc odmładzającej diety

Zainwestuj w zdrową, odżywczą dietę. Nie ma lepszego sposobu na poprawę jakości naszej skóry i tkanek. Dostarczając witaminy, minerały oraz antyoksydanty robisz najlepszy prezent dla swojej skóry. Dodaj do codziennej diety owoce jagodowe, zielone warzywa, oliwę, pestki, orzechy, ryby a zobaczysz jak w kilka tygodni zmieni się twoja skóra. Aby twoje tkanki miały możliwość regeneracji i produkcji kolagenu musimy im dostarczyć budulec, dzięki zbilansowanej diecie.

Masaż twarzy wykonany przez profesjonalistę, potrafi dać spektakularny efekt lifingu. Od Ciebie jednak zależy jak długo go utrzymasz. Teraz już wiesz jak to zrobić.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.