...

Regulamin

Regulamin rezerwacji

1. Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego bezwzględnie przed wizytą zapoznaj się z przeciwwskazaniami do zabiegów. Wszelkie wątpliwości skonsultuj ze swoim lekarzem. W przypadku istnienia przeciwwskazań, mogę odmówić wykonania zabiegu. Wszystko w trosce o Twoje zdrowie.

2. Przyjdź punktualnie na zabieg. Jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta zapraszam 5 minut wcześniej, abyś mogła wypełnić niezbędne dokumenty RODO. Na każdy zabieg przewidziany jest określony czas, jeśli spóźnienie będzie znaczne, to niestety nie będę mogła wykonać go w całości. Odpłatność w takim wypadku pobierana jest jak za pełny zabieg.

3. Bardzo szanuję Twój czas, ale również proszę o poszanowanie mojego. Pamiętaj, że umawiając się na wizytę rezerwuję dla Ciebie nawet dwie godziny. Jeśli nie możesz przyjść na zabieg, poinformuj mnie o tym minimum 24 godziny przez ustalonym terminem wizyty. Możesz to zrobić telefonicznie, przez sms lub mailowo. W przypadku nie pojawienia się na zabiegu bez uprzedniej informacji, zastrzegam sobie prawo nie zapisania danej osoby na kolejny termin.

4. W związku ze specyfiką działalności zapraszam na zabieg bez osób towarzyszących. W gabinecie podczas zabiegu może znajdować się tylko jedna klientka. Bardzo proszę nie przychodzić do gabinetu z małymi dziećmi, gdyż podczas zabiegu nie ma możliwości sprawowania nad nimi opieki.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.